Jak co roku w wakacje odbywają się Nasze Rekolekcje wakacyjne. Nie przedłużając zarzucamy garścią najistotniejszych informacji (Z Czasem będziemy dodawać kolejne informacje):

Koszt pobytu – tylko do końca maja – wynosi:

· dorośli i młodzież powyżej 12-go roku życia – 430 zł;

· dzieci 4-12 lat – 250 zł;

· dzieci do lat 3 (skończonego trzeciego roku życia, czyli do 4-tych urodzin) – 0 zł.

· trzeci i kolejny członek jednej rodziny wpłaca 380 zł.
Od czerwca wyższa cena!!!

Opłata za rekolekcje obejmuje noclegi (wraz ze zmianą pościelową) oraz trzy posiłki dziennie wraz z kawiarenką dostępną w ciągu dnia rekolekcyjnego.

Istnieje możliwość przyjazdu na rekolekcje współmałżonków oraz dzieci, którzy nie będą uczestniczyli w formacji rekolekcyjnej (tylko wypoczynek). Koszt pobytu takich osób jest taki sam jak uczestników rekolekcji.

W przypadku udziału w rekolekcjach małżeństw z dziećmi poniżej 3 lat lub takimi, które nie chcą lub nie mogą przebywać w grupie z opiekunami, jedno z małżonków opiekuje się dzieckiem/dziećmi, a drugie – imiennie wskazane – uczestniczy w przeżywaniu rekolekcji. Nie istnieje możliwość zamieniania się rodziców tymi funkcjami w trakcie trwania rekolekcji.

Wymagana jest zaliczka w kwocie 100zł za każdego członka rodziny.

Poniżej ważne linki do kliknięcia i wypełnienia:

  • >>> FORMULARZ <<< – Pod tym linkiem możesz dokonać zapisu na rekolekcje
  • >>> ANKIETA <<<  Tu czeka  do wypełnienia zestaw pytań przez wszystkich uczestników rekolekcji, a także przez osoby posługujące.
  • >>> REGULAMIN <<<  – Poniżej regulamin rekolekcji na rok 2018: